فتومارکتینگ

بیشتر از متن دیده می شود

فوتومارکتینگ یکی از بازاریابی های جدید براساس عکس است که پخش گسترده آن با هدف دیده شدن محصولات و خدمات کسب و کار انجام می گیرد. این نوع بازاریابی درکنار ویدیو مارکتینگ و سایر روش های دیجیتال دربازاریابی می تواند معجزه بزرگی را برای کسب و کار رقم بزند.

آمار نشان می دهد که عکس و ویدیو می تواند بیشترین تاثیر را برروی انتقال مفهوم و پیام به مخاطب بگذارد. طراحی و پیاده صحبح آن یک طرف ، بازاریابی صحیح آن هم یک طرف دیگر.

امروزه شبکه‌های اجتماعی اینترنتی متنوع جای خود را به خوبی در زندگی ما باز کرده‌اند و روز به روز بر کاربرد آنها در حوزه‌های مختلف افزوده می‌شود، به طوری که کاربرد آنها از به اشتراک گذاری تجربیات شخصی فراتر رفته و حتی به فعالیت های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی کشیده شده است.

راه اندازی کسب و کار و تجارت یکی از حوزه هایی است که فعالیت حول آن در شبکه های اجتماعی روزبه روز گسترده تر می شود.

مزایای استفاده از مالتی مدیا در کسب و کار

مالتی مدیا که به فارسی چند رسانه ای ترجمه می شود و در حقیقت تکنیک ترکیب کردن رسانه های مختلف برای بیان یک ایده به شمار می رود. کاری که مالتی مدیا انجام می دهد این است که بین رسانه های مختلف نظیر گرافیک، عکاسی، صدا، نوشته، ویدئو، انیمیشن و … به منظور رساندن یک پیام مشخص تعامل ایجاد می کند. با توجه به موقعیت و کاربرد های مختلف از مولتی مدیا به عنوان رسانه ی دو وجهی، فرا رسانه یا رسانه ی ترکیبی یاد می کنند.

با ورود ویندوز ۹۵ و ارتقا کیفیت صوتی تصویری سیستم های کامپیوتری، مالتی مدیا به عنوان یک تکنولوژی جدید مطرح شد. در واقع، در گذشته سیستم عامل هایی که استفاده می شد حالت متنی داشتند و کاربر ناگزیر بود خواسته های خود را تایپ کند تا سیستم عامل متوجه ی آن شده و فرامین مورد نظر را برای ماشین ترجمه کند، برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ اولین رابط گرافیکی کاربر توسط شرکت اپل طراحی شد و به واسطه ی آن سمبل ها و تصاویر گرافیکی به عناصری با معانی خاص تبدیل شدند و به این ترتیب کار با کامپیوتر بسیار ساده تر شد. با پدید آمدن این تکنولوژی، اکثر نرم افزار ها چند رسانه ای شدند.

خدمات ویکسا | جریان سازی خبری
جریان سازی خبری
خدمات ویکسا | تبلیغات کلیکی بنری
تبلیغات کلیکی بنری
خدمات ویکسا | ویدیو مارکتینگ
ویدیو مارکتینگ
خدمات ویکسا | جریان سازی اجتماعی
جریان سازی اجتماعی
خدمات ویکسا | مدیریت شبکه های اجتماعی
مدیریت شبکه های اجتماعی
خدمات ویکسا | سئو سایت افزایش سئو سایت
سئو سایت افزایش سئو سایت
خدمات ویکسا | فتومارکتینگ
فتومارکتینگ
خدمات ویکسا | طراحی سایت
طراحی سایت
خدمات ویکسا | تولید محتوا
تولید محتوا